Firma DOMCO od dwudziestu lat prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych na terenie województwa łódzkiego. W swych działaniach zmierzamy do oferowania szerokiej gamy produktów o wysokiej jakości, które pozwolą nadać wyjątkowy charakter powstającym w naszym regionie budynkom. Elewacje z cegły klinkierowej mają obecnie coraz więcej zwolenników. Stąd też powstał projekt o nazwie INSPIRACJE KLINKIEROWE. Wspólnie z firmami CRH Klinkier oraz Quick-mix budujemy modę na klinkier oraz podnosimy kulturę wykonawczą na rynku inwestycji. Jednym z celów tego projektu jest utworzenie Galerii Klinkieru, która ułatwi klientom wybór produktu najbardziej optymalnego dla ich budynku.

Dla firm wykonawczych proponujemy wsparcie techniczne prowadzone przez naszych doradców oraz kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane. Prowadzimy także szkolenia dla firm projektowych, tak aby przeobrazić tereny naszego miasta w miejsca przyjazne o wyjątkowym klimacie.

Oprócz działalności komercyjnej, chcemy także uczestniczyć w życiu naukowym naszego miasta. Kiedy powstał pomysł utworzenia nowego centrum badań i zaistniała możliwość wsparcia tak bardzo zaangażowanych ludzi, postanowiliśmy  uczestniczyć także w tym projekcie.

Mamy nadzieję, iż wspólne działania pozwolą wzbudzić pasje i kreatywność u młodych ludzi oraz tworzyć nowy dorobek naukowy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sponosrzy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.